Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč
Náhradní díly dle značky auta
M

Klínový řemen (DAYCO EUROPE)

Výrobce: DAYCO EUROPE
Kód zboží: 13A0900C
EAN: 8021787513530
Dostupnost: Skladem na e-shopu
91 Kč (75 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
Sirka v mm13
délka (v mm)900
LAND ROVER603713
RENAULT5000786386
PORSCHEDIN221513X8X850
PEUGEOT645355
VAG063903137
NISSAN0211788523
MITSUBISHIMB272651
MERCEDES-BENZA0059970592
LEYLAND13H2065
TOYOTA9087108905
SETRA4767703100
CITROËN/PEUGEOT645701
GENERAL MOTORS93891618
SKFVKMV13AVX889
GATES6466EXL
CONTINENTAL CTAMAVX13X900
BOSCH1987947654
KIA0K65B15907C
VW111903137
ISUZU8924252090
FIAT4291734
MAZDAB6SF18381A
DAIHATSU9091602052
FORDEJ3V0897
HONDA38920PG60030
MITSUBISHIMB958692
FORD1511349
BOSCH1987947659
MERCEDES-BENZA0059970892
TOYOTA9091602052
PEUGEOT645701
NISSAN0211790023
CONTINENTAL CTAMAVX13X910
GATES6466MC
GENERAL MOTORS94222880
SKFVKMV13AVX940
DAIHATSU9091602060
MAZDAB6SF18381B
HONDA38920PG6006
ISUZU8941116870
TOYOTA9091602055
GENERAL MOTORS94411860
PEUGEOT645752
NISSAN0211790523
MERCEDES-BENZA0069977492
HONDA38920PJ59120
DAIHATSU9932200890
FORD2710E3K532A
MAZDAB6S718381A
ISUZU8941316290
PEUGEOT645782
TOYOTA9091602060
FORD6012012
DAIHATSU9933200890
ISUZU8941675890
MAZDAB6S718381AB
NISSAN0211790525
MERCEDES-BENZA0069979992
MAZDAPN4018381
NISSAN0211790526
FORD6144781
DAIHATSU9933260891
TOYOTA9091602061
ISUZU8941875890
MERCEDES-BENZA007753012561
MAZDARFG115908
FORD6158123
MERCEDES-BENZ0059970592
TOYOTA9932200890
ISUZU8942228800
NISSAN0211791023
NISSAN0211793523
MAZDARF2L1838OB
ISUZU8942252090
FORD722F8820DC
TOYOTA9932200900
MERCEDES-BENZ0059970892
MERCEDES-BENZ0059977692
FORD742F8620AA
TOYOTA9933200890
NISSAN11720P8000
MAZDARF2L18380A
TOYOTA9933200900
NISSAN11720V2010
FORD85TF6C301FA
MAZDARF7115908
MERCEDES-BENZ0069977492
MAZDARF7118381
TOYOTA9933200905
FORD85TF6C301F1A
MERCEDES-BENZ0069979992
NISSAN11720Y4000
MERCEDES-BENZ007753012561
NISSAN1172005E00
FORD85TF6C301F2A
MAZDARF7118381A
TOYOTA9933210905
MERCEDES-BENZ69977492
MAZDARF7118381B
NISSAN1172005E05
TOYOTA9933260905
TOYOTA9952210890
MERCEDES-BENZ69979992
MAZDAR2S215907
NISSAN1172005E10
TOYOTA9952210892
NISSAN1172005E15
NISSAN1172016A02
TOYOTA9952210900
NISSAN1172029500
TOYOTA9952210901
NISSAN1172083000
TOYOTA9952210904
NISSAN1175005E00
NISSAN1175005E10
NISSAN1175005E10KE
NISSAN11920V2000
NISSAN1192028L00
TYPOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x404.2008981332488
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.7 D10.198903.199341561720
MAZDA 626 III (GD) 2.0 D07.198707.199144601998
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 D07.198707.199144601998
NISSAN BLUEBIRD (U11) 2.0 D04.198401.198843581952
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 2.0 D03.198612.199049671952
NISSAN BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 2.0 D (SLT72, T12)03.198612.199049671952
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 2.0 D (FSLT72, T12)03.198612.199049671952
NISSAN LAUREL (JC32) 2.8 D01.198512.198762842792
NISSAN LAUREL (JC32) 2.8 D01.198512.198966902826
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) 2.810.197806.19831031402753
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) 2.801.198202.19841101502753
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A)09.198806.1997851162826
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 2.0 4x4 (NM10)06.198609.198868921974
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD04.199408.199970951998
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V 4WD04.199408.2003941281998
MITSUBISHI L 400 autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD (PA5V/W, PB5V)05.199505.200073992477
MITSUBISHI L 400 autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD 4WD (PD5V/W)05.199505.200073992477
MAZDA 323 C IV (BG) 1.7 D08.198907.199441561720
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex01.199304.199755751998
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex05.199311.199655751998
MAZDA 323 S IV (BG) 1.7 D08.198907.199441561720
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex10.199204.199755751998
NISSAN TERRANO I (WD21) 3.0 i 4WD01.199012.19951091482960
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 2.8 TD06.199705.2000951292826
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 D02.199804.200561832494
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 TD 4WD05.199804.2005761032494
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i02.199804.2005881202389
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 D 4WD02.199804.200561832494
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 Cat11.198802.19981211654169
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D09.198807.199144601998
MITSUBISHI L 200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T)08.200712.20151231672477
MITSUBISHI L 400 karoserie (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2500 TD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V)09.199606.200564872477
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di03.200004.2003811102184
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di07.200004.2003811102184
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi08.200002.2006841152184
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V10.199908.2003941281998
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.2 Di 4x407.200110.2005841142184
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di03.200205.2007931262184
NISSAN PRIMERA kombi (WP12) 2.2 Di03.200204.2003931262184
NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD03.200204.2005981332389
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di07.200205.2007931262184
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 4WD10.200008.2003871181998
KIA SPORTAGE (K00) 2.010.200008.2003871181998
NISSAN PRIMERA kombi (WP12) 2.2 dCi04.20031021392184
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi04.20031021392184
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi04.20031021392184
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi09.200309.2006821122184
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi09.200309.20061001362184
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi09.200309.2006821122184
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi09.200309.20061001362184
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi09.200302.2006821122184
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi09.200302.20061001362184
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di03.200212.2010981332488
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.2 dCi 4x412.200301.20131001362184
MITSUBISHI L 400 karoserie (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2500 TD 4WD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V)09.199606.200564872477
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.2 dCi12.200301.20131001362184
MITSUBISHI L 200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T)11.200512.20151001362477
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W)02.20071842503828
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W)02.20071181603200
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W)02.20071251703200
MITSUBISHI L 200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T)10.200712.20151231672477
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 2.8 TDiC (Y61)10.199702.2000961312826
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 3.5 4x409.199012.19981001363532
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 3.5 4x409.199012.19981001363531
MITSUBISHI L 200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T)04.201012.2015941282477
MITSUBISHI L 200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T)04.201012.20151311782477
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W)01.20091472003200
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 Di-D (V68W)04.200012.20061181603200
NISSAN NAVARA (D22_) 2.5 D 4x411.2001981332488

Nenalezen žádný dokument.

Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.