Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč
Náhradní díly dle značky auta
R

Vodni cerpadlo ostrikovace, cisteni svetlometu (MEYLE)

Výrobce: MEYLE
Kód zboží: 313 067 0001
EAN: 4040074272022
Dostupnost: Skladem na e-shopu
311 Kč (257 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
druh provozuelektrický
druh pumpyMono pumpa
napeti [V]12
AUDI3B0 955 681 A
VDO246-086-001-007C
FEBI BILSTEIN26274
SWAG32 92 6274
METZGER2220023
MAPCO90813
VEMOV10-08-0208
TOPRAN110 472
AUTOMEGA3095506813B7
HERTH+BUSS JAKOPARTS65451048
HELLA8TW 006 849-031
BMW67 12 8 377 613
AUDI (FAW)3B7 955 681
SEAT3B0 955 681 A
SKODA3B0 955 681 A
VW3B7 955 681
BMW67 12 8 377 430
VW3B0 955 681 A
AUDI3B7 955 681
BMW67 12 8 362 157
BMW67 12 6 973 097
TYPOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
BMW 3 (E36) 316 i09.199009.1993731001596
BMW 3 (E36) 316 i07.199302.1998751021596
BMW 3 (E36) 318 i12.199010.1993831131796
BMW 3 (E36) 318 is03.199302.19981031401796
BMW 3 kupé (E36) 318 is03.199210.19951031401796
BMW 3 (E36) 320 i09.199002.19981101501991
BMW 3 kupé (E36) 320 i03.199204.19991101501991
BMW 3 (E36) 325 i09.199009.19951411922494
BMW 3 kupé (E36) 325 i09.199104.19991411922494
BMW 3 (E36) 325 td09.199102.1998851152497
BMW 3 (E36) 325 tds05.199302.19981051432497
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i12.199304.19991101501991
BMW 3 Kabriolet (E36) 325 i03.199312.19951411922494
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.197807.198140551272
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.197807.198644601297
AUDI COUPE (81, 85) 1.808.198107.198355751781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.198608.199155751595
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.198601.199055751781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.198601.199065881781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.198610.199166901781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.198608.1991821121781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.809.198607.1988831131847
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E08.198810.1990831131984
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D02.198707.198940541588
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD09.198608.199159801588
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D08.198908.199150681896
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.198709.199151701595
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V03.199009.19911011371984
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.198607.199065881781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.198609.199166901781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.198608.1990831131847
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.198809.1990831131984
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.199008.1991851151984
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro03.199008.19911011371984
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.802.198607.198865881781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.198511.199066901781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.908.198207.1984741001921
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.008.198611.1987831131994
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 Cat01.198811.1990851151994
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.108.198207.19841001362144
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.210.198409.1986851152226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.208.198412.19881011372226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.198611.19901211652226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E10.198611.19901001362309
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D08.198207.198851701986
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo08.198202.198864871986
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo03.198811.1990741001986
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.199011.1990881202461
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E01.199011.1990981332309
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.198607.199065881781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.198511.199066901781
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.198412.19881011372226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.198611.19901211652226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.198611.19901001362309
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.199011.1990981332309
AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 5E08.198307.19841001362144
AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo08.198301.19881341822144
AUDI 200 (44, 44Q) 2.208.198407.19851011372226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo08.198509.19911211652226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro08.198309.19861341822144
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro01.198512.19911211652226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 20V Turbo quattro03.198912.19901622202226
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.198610.198865881781
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.198210.198866901781
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.198610.1987791071781
AUDI COUPE (81, 85) 1.908.198007.1983851151921
AUDI COUPE (81, 85) 2.009.198307.1986851151994
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.198210.1987961312144
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT07.198110.1987851152226
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT09.198410.19881001362226
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.198410.19881001362226
AUDI QUATTRO (85) 2.1 Turbo07.198007.19871472002144
AUDI COUPE (89, 8B) 2.310.198807.19941001362309
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.198912.1996851151984
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V08.199212.19961031401984
AUDI COUPE (89, 8B) 2.303.199012.1996981332309
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V08.199007.19911231672309
AUDI COUPE (89, 8B) 2.608.199212.19961101502598
AUDI COUPE (89, 8B) 2.809.199112.19961281742771
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro11.198812.19921001362309
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro11.198807.19911251702309
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro09.199009.19921622202226
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro10.199212.19961692302226
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.199012.1996981342309
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro05.199012.19961231672309
AUDI COUPE (89, 8B) 2.6 quattro08.199212.19961101502598
AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 quattro08.199112.19961281742771
AUDI 100 (4A2, C4) 2.4 D12.199007.199460822370
AUDI 100 (4A2, C4) 2.5 TDI12.199007.1994851152461
AUDI 100 (4A2, C4) 2.012.199007.1994741001984
AUDI 100 (4A2, C4) 2.0 E12.199007.1994851151984
AUDI 100 (4A2, C4) 2.3 E12.199007.1994981332309
AUDI 100 (4A2, C4) 2.603.199207.19941101502598
AUDI 100 (4A2, C4) 2.8 E12.199007.19941281742771
AUDI 100 (4A2, C4) S4 Turbo quattro08.199107.19941692302226
AUDI 100 (4A2, C4) 2.3 E quattro12.199007.1994981332309
AUDI 100 (4A2, C4) 2.6 quattro04.199207.19941101502598
AUDI 100 (4A2, C4) 2.8 E quattro12.199007.19941281742771
AUDI 80 (8C2, B4) 1.9 TD09.199112.199455751896
AUDI 80 (8C2, B4) 1.9 TDI09.199112.199466901896
AUDI 80 (8C2, B4) 1.609.199112.199452711595
AUDI 80 (8C2, B4) 1.6 E06.199312.1994741011595
AUDI 80 (8C2, B4) 2.009.199112.199466901984
AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E09.199112.1994851151984
AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E 16V08.199212.19941031401984
AUDI 80 (8C2, B4) 2.3 E09.199112.1994981332309
AUDI 80 (8C2, B4) 2.607.199212.19941101502598
AUDI 80 (8C2, B4) 2.809.199112.19941281742771
AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E 16V quattro04.199212.19941031401984
AUDI 80 (8C2, B4) 2.0 E quattro09.199112.1994851151984
AUDI 80 (8C2, B4) S2 quattro02.199312.19941692302226
AUDI 80 (8C2, B4) 2.3 E quattro09.199112.1994981332309
AUDI 80 (8C2, B4) 2.6 quattro06.199212.19941101502598
AUDI 80 (8C2, B4) 2.8 quattro09.199112.19941281742771
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.198212.198755751781
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.198607.199065881781
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.198307.198966901781
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.198611.1987831131994
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E Cat01.198811.1990851151994
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.198207.19841001362144
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.198409.1986851152226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.198412.19881011372226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.198611.19901211652226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.198611.19901001362309
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D03.198311.199051701986
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.198310.198764871986
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD03.198811.1990741001986
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI01.199011.1990881202461
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.303.199011.1990981332309
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.199201.199666901984
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.199201.1996851151984
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E 16V02.199301.19961031401984
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.199201.1996981332309
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.607.199201.19961101502598
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.198412.19881011372226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.198611.19901211652226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.198611.19901001362309
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.199011.1990981332309
AUDI 80 Avant (8C5, B4) S2 quattro02.199307.19951692302226
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.6 quattro07.199207.19951101502598
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.8 quattro08.199207.19951281742771
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.198403.1987851151994
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.201.198503.1987851152226
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.198403.19871001362226
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.0 quattro (85Q)10.198309.1984851151994
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro (85Q)08.198207.19841001362144
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.198403.19871001362226
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.198809.1991851151994
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.198707.19911001362309
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.198709.1991981332309
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V04.199007.19911231672309
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.198707.19911001362309
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro06.198809.19911251702309
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.198709.1991981332309
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro04.199009.19911231672309
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro09.198301.19881341822144
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.198312.19901211652226
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 20V Turbo quattro07.198912.19901622202226
VW POLO (86) 0.909.197509.19812940895
VW POLO (86) 1.103.197509.198137501093
VW POLO (86) 1.103.197509.198144601093
VW POLO (86) 1.312.197609.198144601272
VW DERBY (86) 0.902.197709.19812940895
VW DERBY (86) 1.102.197709.198137501093
VW DERBY (86) 1.302.197709.198144601272
VW POLO (86C, 80) 1.010.198110.198629401043
VW POLO (86C, 80) 1.110.198109.198937501093
VW POLO (86C, 80) 1.310.198107.198344601272
VW POLO (86C, 80) 1.3 D08.198607.199033451272
VW POLO (86C, 80) 1.4 D10.199009.199435481398
VW POLO (86C, 80) 1.3 Cat07.198709.199440551272
VW POLO (86C, 80) 1.0 Cat08.198909.199433451043
VW POLO (86C, 80) 1.3 Cat10.198903.199155751272
VW DERBY (86C, 80) 1.010.198112.198429401043
VW DERBY (86C, 80) 1.110.198107.198337501093
VW DERBY (86C, 80) 1.308.198312.198440551272
VW DERBY (86C, 80) 1.308.198107.198344601272
VW GOLF I (17) 1.104.197407.198337501093
VW GOLF I (17) 1.108.197607.198038521093
VW GOLF I (17) 1.308.197907.198344601272
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.197911.198351701457
VW GOLF I (17) 1.508.197707.198351701457
VW GOLF I (17) 1.504.197412.197551701471
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.197607.1982811101588
VW GOLF I (17) 1.8 GTI08.198212.1983821121781
VW GOLF I (17) 1.5 D08.197607.198037501471
VW GOLF I (17) 1.6 D08.198007.198340541588
VW GOLF I (17) 1.6 TD03.198207.198351701588
VW JETTA I (16) 1.108.197902.198437501093
VW JETTA I (16) 1.308.197902.198444601272
VW JETTA I (16) 1.508.197802.198451701457
VW JETTA I (16) 1.608.197802.198463851588
VW JETTA I (16) 1.6 GLI08.197807.1982811101588
VW JETTA I (16) 1.6 D08.198002.198440541588
VW JETTA I (16) 1.6 TD03.198202.198451701588
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.198306.198740551272
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.198612.199251701595
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.198610.199153721595
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.198307.199255751595
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.198812.19911181601781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.198601.199062841781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.198607.199166901781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat08.198710.199166901781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.198807.199172981781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat01.198710.1991791071781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.198310.1991821121781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.198610.1991951291781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.198606.19901021391781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.199007.19911181601781
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.198310.199140541588
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.198310.199151701588
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD04.198910.199159801588
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.198910.199144601589
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.301.198406.198740551272
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.610.198610.199151701595
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.603.198610.199153721595
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.601.198407.199255751595
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.808.198601.199062841781
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat08.198710.199166901781
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat01.198710.1991791071781
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.801.198410.1991821121781
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.198610.1991951291781
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.198712.19891021401781
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D01.198410.199140541588
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.198410.199151701588
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD04.198910.199159801588
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.199010.199144601589
VW PASSAT (32B) 1.308.198007.198340551272
VW PASSAT (32B) 1.308.198007.198644601272
VW PASSAT (32B) 1.608.198703.198851701595
VW PASSAT (32B) 1.602.198603.198853721595
VW PASSAT (32B) 1.608.198003.198855751588
VW PASSAT (32B) 1.601.198102.198363851588
VW PASSAT (32B) 1.805.198603.198864871781
VW PASSAT (32B) 1.801.198303.198866901781
VW PASSAT (32B) 1.812.198303.1988821121781
VW PASSAT (32B) 1.901.198107.1983851151921
VW PASSAT (32B) 2.008.198303.1988851151994
VW PASSAT (32B) 2.208.198503.1988851152226
VW PASSAT (32B) 2.201.198503.19881001362226
VW PASSAT (32B) 1.6 D08.198003.198840541588
VW PASSAT (32B) 1.6 TD04.198203.198851701588
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.198807.198953721595
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.198807.199155751595
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.198807.1993791071781
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.198807.1992821121781
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.199008.1996851151984
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD08.198809.199359801588
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D05.198910.199350681896
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD03.199108.199655751896
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI10.199308.199666901896
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.199008.199655751781
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.198808.199666901781
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro08.198808.19961181601781
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V08.198809.19931001361984
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR606.199108.19961281742792
VW SANTANA (32B) 1.308.198107.198344601272
VW SANTANA (32B) 1.608.198112.198455751588
VW SANTANA (32B) 1.608.198112.198263851588
VW SANTANA (32B) 1.801.198312.198466901781
VW SANTANA (32B) 1.908.198107.1983851151921
VW SANTANA (32B) 2.008.198312.1984851151994
VW SANTANA (32B) 1.6 D08.198112.198440541588
VW SANTANA (32B) 1.6 TD12.198112.198451701588
VW SCIROCCO (53B) 1.308.198012.198344601272
VW SCIROCCO (53B) 1.508.198012.198351701457
VW SCIROCCO (53B) 1.601.198312.198955751595
VW SCIROCCO (53B) 1.608.198004.198463851588
VW SCIROCCO (53B) 1.608.198007.1982811101588
VW SCIROCCO (53B) 1.604.198607.199053721595
VW SCIROCCO (53B) 1.808.198307.199266901781
VW SCIROCCO (53B) 1.811.198507.199270951781
VW SCIROCCO (53B) 1.808.198212.1989821121781
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V10.198507.19891021391781
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V03.198607.1992951291781
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.198809.19931181601781
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V08.199112.19951001361984
VW CORRADO (53I) 2.9 VR608.199112.19951401902861
VW TRANSPORTER II autobus 1.608.197004.197937501584
VW TRANSPORTER II autobus 1.811.197307.197550681795
VW TRANSPORTER II autobus 2.008.197504.197951701970
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D Syncro10.199209.199857782370
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro11.199204.2003811102461
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.511.199006.2003811102461
VW TRANSPORTER III autobus 1.605.197912.198237501584
VW TRANSPORTER III autobus 1.6 D01.198107.198737501588
VW TRANSPORTER III autobus 1.6 TD08.198407.199251701589
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.198207.199244601913
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.198207.199257781913
VW TRANSPORTER III autobus 1.901.198307.198561831913
VW TRANSPORTER III autobus 2.005.197912.198251701970
VW TRANSPORTER III autobus 2.108.198507.199270952110
VW TRANSPORTER III autobus 2.108.198407.1992821122110
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.6 TD10.198407.199251701589
VW TRANSPORTER III autobus 1.7 D10.198607.199242571716
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.7 D07.198907.199242571716
VW TRANSPORTER III autobus 2.1 i07.198907.199268922110
VW TRANSPORTER III autobus 2.1 Cat06.198907.199270952110
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.198307.198566901913
VW TRANSPORTER III karoserie 2.108.198507.199270952110
VW TRANSPORTER III karoserie 1.910.198207.199244601913
VW TRANSPORTER III autobus 1.9 Syncro02.198507.199257781913
VW TRANSPORTER III autobus 2.1 Syncro08.198507.199270952110
VW TRANSPORTER III autobus 1.6 TD Syncro03.198607.199251701589
VW TRANSPORTER III karoserie 2.1 Syncro08.198507.199270952110
VW TRANSPORTER III autobus 2.1 Syncro01.198607.1992821122110
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.812.199007.199249671781
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 D09.199012.199544601896
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 TD10.199204.200350681896
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D09.199004.199857782370
VW TRANSPORTER IV autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.009.199004.200362841968
VW GOLF III (1H1) 1.9 D11.199108.199747641896
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD11.199108.199755751896
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI09.199308.199766901896
VW GOLF III (1H1) 1.411.199108.199740551390
VW GOLF III (1H1) 1.609.199208.199755751598
VW GOLF III (1H1) 1.811.199108.199755751781
VW GOLF III (1H1) 1.811.199108.199766901781
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.199308.199766901781
VW GOLF III (1H1) 2.011.199108.1997851151984
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.199208.19971101501984
VW GOLF III (1H1) 1.410.199108.199744601390
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR601.199208.19971281742792
VW VENTO (1H2) 1.9 D11.199109.199848651896
VW VENTO (1H2) 1.9 TD11.199109.199855751896
VW VENTO (1H2) 1.9 TDI09.199309.199866901896
VW VENTO (1H2) 1.411.199109.199840551390
VW VENTO (1H2) 1.411.199109.199844601390
VW VENTO (1H2) 1.609.199209.199855751598
VW VENTO (1H2) 1.811.199109.199855751781
VW VENTO (1H2) 1.811.199109.199866901781
VW VENTO (1H2) 2.011.199109.1998851151984
VW VENTO (1H2) 2.8 VR601.199209.19981281742792
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 D01.197907.199255752383
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D07.199304.199947641896
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD07.199304.199955751896
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.199304.199940551390
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.199304.199944601390
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.199304.199955751781
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.199304.199966901781
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.199304.1999851151984
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.807.199305.199855751781
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.807.199305.199866901781
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.007.199305.1998851151984
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.198807.198953721595
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.198807.199155751595
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.198807.1990791071781
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.198807.1992821121781
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.199005.1997851151984
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TD08.198809.199359801588
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D05.198910.199350681896
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD03.199105.199755751896
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI10.199305.199766901896
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.808.199005.199755751781
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.198805.199766901781
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro08.198805.19971181601781
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V08.198809.19931001361984
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR606.199105.19971281742792
VW PASSAT Variant (33B) 1.308.198007.198340551272
VW PASSAT Variant (33B) 1.308.198007.198644601272
VW PASSAT Variant (33B) 1.608.198703.198851701595
VW PASSAT Variant (33B) 1.602.198603.198853721595
VW PASSAT Variant (33B) 1.608.198003.198855751588
VW PASSAT Variant (33B) 1.601.198102.198363851588
VW PASSAT Variant (33B) 1.805.198603.198864871781
VW PASSAT Variant (33B) 1.8 Syncro01.198603.198866901781
VW PASSAT Variant (33B) 1.801.198303.198866901781
VW PASSAT Variant (33B) 1.901.198107.1983851151921
VW PASSAT Variant (33B) 2.008.198303.1988851151994
VW PASSAT Variant (33B) 2.208.198503.1988851152226
VW PASSAT Variant (33B) 2.2 Syncro08.198503.1988881202226
VW PASSAT Variant (33B) 2.201.198503.19881001362226
VW PASSAT Variant (33B) 1.6 D08.198003.198840541588
VW PASSAT Variant (33B) 1.6 TD04.198203.198851701588
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.198602.199053721595
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.198304.199255751595
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.197907.1982811101588
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.198309.199266901781
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.198304.199370951781
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.198212.1989821121781
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.198903.199372981781
VW POLO kupé (86C, 80) 1.005.198210.198629401043
VW POLO kupé (86C, 80) 1.110.198107.198337501093
VW POLO kupé (86C, 80) 1.0 Cat08.198909.199433451043
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.808.198212.198755751781
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i03.199302.200255751598
BMW 3 Touring (E91) 325 i09.200706.20121552112996
BMW 3 kupé (E36) 316 i09.199304.1999751021596
BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i01.199404.1999851151796
BMW 3 Compact (E36) 316 i03.199408.2000751021596
BMW 7 (E38) 740 i, iL10.199411.20012102863982
BMW 7 (E38) 750 i, iL09.199411.20012403265379
BMW 3 (E36) 318 tds01.199502.199866901665
BMW 3 Compact (E36) 318 tds03.199405.200166901665
BMW 3 Compact (E36) 318 ti11.199408.19951031401796
BMW 3 kupé (E36) M3 3.010.199201.19952102862990
BMW 3 Kabriolet (E36) M3 3.001.199410.19952102862990
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.199411.19982202994172
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.803.199403.19961281742771
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro03.199403.19961281742771
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro03.199407.19961802454172
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)10.199408.19971401902861
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro01.199405.19971351842861
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V01.199408.19961101501984
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.199405.19971101501984
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI03.199404.199966901896
VW POLO (6N1) 55 1.310.199407.199540551296
VW POLO (6N1) 75 1.610.199410.199955751598
VW POLO (6N1) 45 1.010.199409.199633451043
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.199408.1996741011595
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.199412.1995741011595
VW GOLF III (1H1) 1.607.199508.1997741011595
VW VENTO (1H2) 1.610.199409.1998741011595
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.199404.1999741011595
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.610.199405.1998741011595
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI08.199505.199866901896
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i02.199310.200255751598
AUDI A4 (8D2, B5) 1.611.199410.2000741001595
AUDI A4 (8D2, B5) 1.811.199411.2000921251781
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T01.199511.20001101501781
AUDI A4 (8D2, B5) 2.601.199511.20001101502598
AUDI A4 (8D2, B5) 2.809.199507.19971281742771
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI01.199511.200066901896
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro01.199511.2000921251781
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro01.199511.20001101501781
AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 quattro01.199511.20001101502598
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro01.199507.19971281742771
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.199510.19991101501991
BMW 3 Touring (E36) 328 i08.199412.19991421932793
BMW 3 Touring (E36) 318 tds01.199510.199966901665
BMW 3 Touring (E36) 325 tds01.199510.19991051432503
BMW 3 (E36) 328 i08.199412.19981421932793
BMW 3 (E36) 323 i 2.503.199502.19981251702494
BMW 3 kupé (E36) 328 i01.199504.19991421932793
BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i03.199504.19991421932793
BMW 3 (E36) 318 i10.199302.1998851151796
AUDI 80 Avant (8C5, B4) RS2 quattro03.199405.19952323152226
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.010.199008.1991821121984
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.199111.1994981332309
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.9 TDI07.199201.199666901896
AUDI 100 (4A2, C4) S4 V8 quattro10.199207.19942062804172
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.199301.1996741011595
VW POLO (6N1) 64 1.9 D10.199410.199947641896
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro07.199504.199966901896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.199503.201066901896
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.199503.2010851151984
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.199504.20001281742792
BMW 3 kupé (E36) M3 3.001.199510.19952172952990
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.199312.1995851151984
VW CADDY I (14) 1.508.198207.198351701457
VW CADDY I (14) 1.601.198307.199255751595
VW CADDY I (14) 1.808.198507.199270951781
VW CADDY I (14) 1.6 D08.198207.199240551588
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro08.198510.1988881202226
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.4 D08.198907.199160822370
AUDI 100 (4A2, C4) 2.0 E quattro12.199007.1992851151984
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.198507.1986881202226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.198507.1986881202226
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.4 D08.198911.199060822370
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.198811.19901472002226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo02.198812.19901401902226
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo02.198812.19901472002226
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.198812.19911472002226
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.198608.1991821121781
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.198807.1990821121984
VW PASSAT limuzína (32B) 1.601.198503.198855751595
VW PASSAT limuzína (32B) 1.601.198503.198853721595
VW PASSAT limuzína (32B) 2.201.198503.1988851152226
VW PASSAT limuzína (32B) 1.801.198503.198866901781
VW PASSAT limuzína (32B) 1.6 TD01.198503.198851701588
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.198807.199172981781
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 TD09.199206.199670952383
BMW 5 (E39) 520 i01.199606.20031101501991
BMW 5 (E39) 525 tds01.199606.20031051432503
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.809.199101.19961281742771
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.198707.19911001362226
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.198503.1987881202226
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.198709.19911001362226
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V08.198807.19911251702309
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.198610.1988821121781
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V08.198907.19911251702309
AUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo08.198707.19891472002226
AUDI QUATTRO (85) 2.2 20V Turbo08.198907.19911622202226
BMW 5 (E39) 523 i11.199509.20001251702494
BMW 5 (E39) 528 i11.199509.20001421932793
BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i06.199504.19991251702494
BMW 3 kupé (E36) 318 is09.199504.19991031401895
BMW 3 kupé (E36) 323 i03.199504.19991251702494
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.199510.19991251702494
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.199510.1999851161796
BMW 3 (E36) 318 is09.199502.19981031401895
BMW 3 Compact (E36) 318 ti07.199508.20001031401895
BMW 7 (E38) 740 i, iL01.199611.20012102864398
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.199511.20011421932793
BMW 7 (E38) 735 i, iL03.199608.19981732353498
BMW 3 (E36) M3 3.209.199502.19982363213201
BMW 3 kupé (E36) M3 3.210.199504.19992363213201
BMW 3 Kabriolet (E36) M3 3.210.199504.19992363213201
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI10.199511.2000811101896
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.707.199512.19981692303697
+ pro dalších 1590 modelů vozidel

Nenalezen žádný dokument.

Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.