Potřebujete poradit?
Volejte:
603 900 660
Ceník poštovného
PPL ČR standardní balík
99 Kč
PPL ČR větší karosářské díly
280 Kč
PPL SK
270 Kč (9,99 €)
+ DOBÍRKA 30 Kč
ČP balík na poštu
115 Kč
ČP balík do ruky
130 Kč
ČP nadrozměrný balík
300 Kč
+ DOBÍRKA 35 Kč
Náhradní díly dle značky auta
N

List stěrače (DENSO)

Výrobce: DENSO
Kód zboží: DM-048
EAN: 8809002447095
Dostupnost: Skladem na e-shopu
105 Kč (87 Kč bez DPH)
+
-
Popis / parametry
Referenční kódy
Použití
Dokumenty
délka (v mm)480
délka (v palcích)19
váha [g]151
OPEL1272208
VAUXHALL90444838
KIA98360-2P000
NWB27-019
VALEO567811
BOSCH3 397 001 746
DENSODM048
TOYOTA85212-YZZAM
VALEO574041
KIA98360-2P900
BOSCH3 397 004 582
VAUXHALL91126410
OPEL1272239
VAUXHALL91132009
VALEO574114
OPEL1272978
BOSCH3 397 004 669
OPEL6272235
BOSCH3 397 004 944
VALEO574149
VAUXHALL93195933
OPEL6272236
VALEO574170
BOSCH3 397 011 394
OPEL6272245
BOSCH3 397 118 540
VALEO574182
VALEOUM24
BOSCH480
OPEL6272246
OPEL6272531
BOSCH480U
VALEOV3
VALEOV48
OPEL6272539
BOSCH480UC
VALEOVM24
OPEL90444834
BOSCH48C
BOSCHBBE480
OPEL90511640
OPEL90511956
OPEL9118974
OPEL9118975
OPEL9195184
OPEL9195185
OPEL93195933
OPEL93195941
TYPOD ROKUDO ROKUKWHPCCM
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C)05.198902.1992811101567
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)02.198601.19901141551779
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1L, 162.B1F)09.198802.1992881201779
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H)08.198902.1992901221779
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)09.198602.19921101501779
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)01.198702.19921071461962
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S Cat (162.B4A)05.198502.19921091481962
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 TD (162.BD, 162.BG)05.198509.199270951995
ALFA ROMEO 75 (162B_) 3.0 V6 Cat (162.B6A)01.198702.19921361852959
ALFA ROMEO 75 (162B_) 3.0 V6 (162.B6C)02.199002.19921411922959
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.199304.1996851151748
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)02.199212.1997771051756
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)03.199212.1996931271773
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.199205.1994951291773
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.199312.199766901929
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.199205.19951041411995
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D)02.199201.19951061441995
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.199212.19971371861995
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)03.199212.19971401901995
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)09.199212.19971201632492
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)03.199205.19951211652492
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)04.199312.1997921252499
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.197602.197940551196
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S09.197502.197944601196
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.197908.198155751297
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.197908.198144601297
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N09.197508.198144601584
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S09.197508.198155751584
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N08.197608.198155751897
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S09.197508.198166901897
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N08.197708.198166901979
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S08.197708.1981741001979
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 E08.197908.1981811101979
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D08.197808.198143581998
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 1.6 i (F68, M68)09.199311.199552711598
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x404.2008981332488
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)09.198811.199555751598
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.198811.199555751598
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)09.198805.199360821598
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 1.6 S09.198805.199360821598
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)09.198807.198965881796
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 1.8 S (F68, M68)09.198807.198965881796
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19)01.198907.198965881796
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 2.0 (F68, M68)04.198809.1989741001998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 (F19, M19)09.198809.1989741001998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)09.198810.1990851151998
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 2.0 i (F68, M68)09.198810.1990851151998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.198910.1990851151998
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.198811.1995951291998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)09.198809.1992951291998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)08.198907.1992951291998
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19)03.199011.199560821686
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 1.7 TD (F68, M68)03.199011.199560821686
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 1.7 D (F68, M68)09.198809.199242571700
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)10.198809.199242571700
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.199011.199566901796
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.199011.199566901796
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)01.198906.19941101501998
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)02.198910.19901101501998
OPEL VECTRA A (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)01.198910.19901101501998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)06.199411.19951502041998
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 2.5 V6 (F68, M68)02.199311.19951251702498
OPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19)02.199311.19951251702498
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.198912.199540551119
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.198912.199554731391
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D03.198912.199544601753
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.198912.199537501119
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat05.199101.199744601299
FORD FIESTA III (GFJ) 1.403.198912.199552711391
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i03.198903.1993761031598
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V02.199212.1995771051796
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V02.199212.1995961301796
FORD FIESTA karoserie (F3L, F5L) 1.8 D09.199102.199644601753
FORD FIESTA karoserie (F3L, F5L) 1.309.199102.199644601299
OPEL REKORD D 1.703.197508.197744601698
OPEL REKORD D 1.701.197202.197549661698
OPEL REKORD D 1.7 S01.197202.197561831698
OPEL REKORD D kupé 1.7 S01.197202.197561831698
OPEL REKORD D 1.903.197508.197755751897
OPEL REKORD D kupé 1.903.197508.197755751897
OPEL REKORD D 1.903.197508.197766901897
OPEL REKORD D kupé 1.903.197508.197766901897
OPEL REKORD D kupé 1.9 S01.197202.197571971897
OPEL REKORD D 1.9 S01.197202.197571971897
OPEL REKORD D 2.009.197508.1977741001979
OPEL REKORD D kupé 2.009.197508.1977741001979
OPEL REKORD D 2.0 D08.197408.197740541998
OPEL REKORD D 2.1 D09.197208.197744602068
OPEL REKORD D kombi 1.703.197508.197744601698
OPEL REKORD D kombi 1.701.197202.197549671698
OPEL REKORD D kombi 1.7 S01.197202.197561831698
OPEL REKORD D kombi 1.903.197508.197755751897
OPEL REKORD D kombi 1.903.197508.197766901897
OPEL REKORD D kombi 1.9 S01.197202.197571971897
OPEL REKORD D kombi 2.0 S09.197508.1977741001979
OPEL REKORD D kombi 2.0 D08.197408.197740541998
OPEL REKORD D kombi 2.1 D09.197208.197744602068
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.198208.198655751796
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.198208.198666901796
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 E05.198508.1986741001796
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.197708.1986741001979
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 E11.198408.1986851152197
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D11.198208.198652712260
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 TD06.198408.198663862260
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 1.811.198208.198655751796
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.198208.198666901796
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 1.8 E05.198508.1986741001796
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.197708.1986741001979
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.198408.1986851152197
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 2.3 D11.198208.198652712260
OPEL REKORD E kombi (61_, 66_, 67_) 2.2 TD06.198408.198663862260
OPEL COMMODORE B 2.501.197207.1978851152490
OPEL COMMODORE B kupé 2.501.197207.1978851152490
OPEL COMMODORE B 2.5 GS01.197208.1975961302490
OPEL COMMODORE B kupé 2.5 GS01.197208.1975961302490
OPEL COMMODORE B 2.8 GS03.197507.19781031402784
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS03.197507.19781031402784
OPEL COMMODORE B 2.8 GS01.197207.19781041412784
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS12.197207.19781041412784
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS/E03.197507.19781141552784
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E03.197507.19781141552784
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS/E07.197202.19751181602784
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E07.197202.19751181602784
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.197812.1982851152490
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.198112.1982961302490
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.198310.1984851151979
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.198408.1987851152197
OPEL SENATOR A (29_) 2.505.197812.1980851152490
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E01.198308.19841001362490
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E09.198408.19871031402490
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.197804.19811031402784
OPEL SENATOR A (29_) 3.004.197807.19821101502969
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.198508.19871151562969
OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E02.197812.19861321802969
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD11.198408.198763862260
OPEL SENATOR B (V88) 2.6 i (P19)09.199009.19931101502594
OPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19)09.198709.19931151562969
OPEL SENATOR B (V88) 3.0 (P19)01.198809.19901301772969
OPEL SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19)09.198909.19931502042969
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB)12.20091401902488
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 3.0 dCi 4WD02.20101702312993
VW SCIROCCO (53B) 1.308.198012.198344601272
VW SCIROCCO (53B) 1.508.198012.198351701457
VW SCIROCCO (53B) 1.601.198312.198955751595
VW SCIROCCO (53B) 1.608.198004.198463851588
VW SCIROCCO (53B) 1.608.198007.1982811101588
VW SCIROCCO (53B) 1.604.198607.199053721595
VW SCIROCCO (53B) 1.808.198307.199266901781
VW SCIROCCO (53B) 1.811.198507.199270951781
VW SCIROCCO (53B) 1.808.198212.1989821121781
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V10.198507.19891021391781
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V03.198607.1992951291781
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07)08.198912.1996851151998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.199007.1997851151998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07)06.199002.19941101501998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)06.199002.19941101501998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07)08.199107.19971502041998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07)04.199307.19971251702498
OPEL FRONTERA A (U92) 2.3 TD (5JMWL4)03.199210.1998741002260
OPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.199210.1998851151998
OPEL FRONTERA A (U92) 2.4 i (53MWL4)03.199210.1998921252410
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 D01.197907.199255752383
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 TD08.198908.199268922383
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.004.197509.198355751984
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.412.198207.199266902383
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 TD12.198207.1989751022383
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 D08.198906.199651702383
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371)03.198306.198635481108
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375)10.198412.198840551237
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.198312.198844601397
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.198312.198849671397
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)03.198312.198550681397
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)05.198312.198553721397
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375)04.198412.1986771051397
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375)10.198612.1988851151397
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.198612.198854731721
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F)10.198412.198855751721
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.198312.198759801721
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D)06.198712.198864871721
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B37N, C73N)10.198612.198865881721
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374)08.198312.198840551596
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.198904.199243581397
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.198804.199254731721
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.198804.199266901721
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J)09.198804.199247641870
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J)04.199212.199547641870
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.199212.199543581397
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.199212.199554731721
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)04.199212.1995991351764
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)06.198904.1992991351764
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.199212.199565881794
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.199205.1994811101794
RENAULT 21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V)09.198906.199465882068
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F)09.198910.199254731721
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E)09.198906.199466901721
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48R/Y)02.199010.1992991351995
RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K)09.198906.1994791072165
FIAT TIPO (160_) 1.4 (160.AC)07.198712.198952711372
FIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.AW)03.199206.199359801929
FIAT TIPO (160_) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.199004.199566901929
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.198904.199551701372
FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.199204.199555751581
FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. (160.AF)07.199001.199357781581
FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e.02.198805.199166901595
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.ED)04.199304.1995761031756
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AJ)06.199003.1992801091995
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.199004.1995831131995
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.199304.19951021391995
FIAT TIPO (160_) 2.0 16V (160.AV)07.199104.19951071461995
LANCIA DEDRA (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.198907.199966901929
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AN)04.199307.199955751581
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.199107.19992940899
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AB)08.198903.199357781581
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.198907.1999771051756
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AL)09.198907.1999831131995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP)11.199007.19941241691995
LANCIA DELTA II (836_) 1.6 i.e. (836AD)06.199308.199955751581
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AE)06.199308.1999761031756
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V (836AA, 836CA)06.199308.19991021391995
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AB)06.199308.19991371861995
PORSCHE 944 2.501.198507.19871101502479
PORSCHE 944 2.508.198712.19901181602479
PORSCHE 944 2.506.198107.19871201632479
PORSCHE 944 2.5 S08.198607.19881401902479
PORSCHE 944 2.5 Turbo08.198507.19881622202479
PORSCHE 944 2.5 Turbo09.198707.19911842502479
PORSCHE 944 2.711.198808.19891211652681
PORSCHE 944 3.0 S212.198807.19911552112990
PORSCHE 944 Kabriolet 3.0 S212.198807.19911552112990
PORSCHE 968 3.006.199111.19951762392990
PORSCHE 968 Kabriolet 3.006.199111.19951762392990
MINI MINI (R56) One D07.201011.201366901598
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 1.8 (E32A)11.198708.199063861755
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.198710.19921061441997
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)06.198810.19921061441997
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 1.8 Turbo-D (E34A)12.198710.199255751796
MITSUBISHI GALANT IV (E3_A) 1.8 Turbo-D (E34A)11.198810.199255751796
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 1.8 (E32A)11.198710.199266901755
MITSUBISHI GALANT IV (E3_A) 1.8 (E32A)11.198810.199266901755
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)12.198810.1992801091997
MITSUBISHI GALANT IV (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)04.198910.1992801091997
MITSUBISHI GALANT IV (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.198810.19921061441997
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.198710.1992801091997
MITSUBISHI GALANT IV (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.198910.1992801091997
MITSUBISHI GALANT IV (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.198810.19921071461997
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)09.199110.19921101501997
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.199004.200073992477
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.199010.199973992477
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.199012.19951101502972
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.199012.19951101502972
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.199007.19961301772972
MITSUBISHI SIGMA (F2_A, F1_A) 3.0 V612.199007.19961512052972
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.199204.199655751299
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)04.199204.1996831131597
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)04.199204.19961031401834
MITSUBISHI GALANT V limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A)11.199208.199666901998
MITSUBISHI GALANT V limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.199208.1996931261834
MITSUBISHI GALANT V limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI GALANT V limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI GALANT V limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.199208.19961101501999
MITSUBISHI GALANT V limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.199208.19961251702497
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A)11.199208.199666901998
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)11.199208.1996931261834
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A)11.199208.19961011371997
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)11.199208.19961101501999
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)11.199208.19961251702497
TOYOTA CAMRY (_V1_) 2.2 (SXV10_)06.199107.19961001362164
TOYOTA CAMRY (_V1_) 3.0 (VCV10_)06.199108.19961381882959
TOYOTA CAMRY kombi (_V1_) 2.2 (SXV10_)09.199107.19961001362164
TOYOTA CAMRY kombi (_V1_) 3.0 (VCV10_)09.199107.19961381882959
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.198909.19991151561998
MAZDA 626 III (GD) 2.009.198710.199066901998
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.198707.1991851152184
MAZDA 626 III (GD) 2.0 D07.198707.199144601998
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.198710.199066901998
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.198710.19901031401998
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.198804.1992851152184
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 D07.198707.199144601998
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.009.198710.199066901998
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.0 16V12.198710.19901031401998
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.2 12V04.198812.1991851152184
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.198809.199766901998
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.198911.1996851152184
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.199204.1997771051840
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.199204.1997851151991
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.199104.1997771051840
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.199104.1997851151991
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V01.199204.19971211652497
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535)01.199212.199555751390
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.199412.1995791071794
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S JCW11.201104.20151472001598
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD)07.199401.19982230704
MINI MINI Kabriolet (R57) Cooper S02.201006.20151472001598
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V11.199308.19961021391995
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V Turbo11.199308.19961401901995
FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH)10.199401.199840541108
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.199410.1995741011756
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e.09.199304.199566901756
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.A1)10.199412.1996951291712
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. (930.A2)10.199412.1996761031596
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. (930.A3)07.199412.199666901351
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 TD (930.A4)10.199402.199966901929
LANCIA DELTA II (836_) 1.9 TD (836AM, 836AN)10.199408.199966901929
LANCIA DELTA II (836_) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.199408.199951691372
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.199408.199966901756
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835FA)07.199407.1999741011756
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB)07.199407.199966901581
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 16V (835ED)07.199407.19991021391995
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AT)08.199307.199966901756
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 i.e. (835FA)07.199407.1999741011756
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 16V (835ED)07.199407.19991021391995
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 Integrale (835ED)07.199407.19991021391995
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.199407.199966901929
TOYOTA CELICA kupé (_T20_) 1.8 i 16V (AT200/ST)11.199311.1999851161762
TOYOTA CELICA kupé (_T20_) 2.0 i 16V (ST202/GT)11.199311.19991291751998
TOYOTA CELICA kupé (_T20_) 2.0 i Turbo 4WD (ST205)02.199411.19991782421998
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 2.0 16V (SW20_)12.198907.19991291751998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)08.199208.19951001361998
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)08.199208.19951001361998
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)06.199411.19951001361998
FORD FIESTA III (GFJ) 1.601.198901.199465881597
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 Cat03.198912.199554731391
MINI MINI Roadster (R59) Cooper S11.201104.20151201631598
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.199410.19991532083497
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 2.8 TD (V46W, V26W)06.199410.1999921252835
MITSUBISHI GALANT V limuzína (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.199408.1996851161834
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)02.199408.1996851161834
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)02.199404.199666901597
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.199405.19971331812972
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.199404.20001331812972
MAZDA 323 S V (BA) 1.3 16V08.199409.199854731324
MAZDA 323 C V (BA) 1.3 16V08.199409.199854731324
MAZDA 323 S V (BA) 1.5 16V08.199409.199865881489
MAZDA 323 C V (BA) 1.5 16V08.199409.199865881489
MAZDA 323 F V (BA) 2.0 24V08.199409.19981061441995
MAZDA 323 F V (BA) 1.5 16V07.199409.199865881489
MAZDA 323 S V (BA) 1.8 16V08.199409.1998841141840
MAZDA 323 C V (BA) 1.8 16V08.199409.1998841141840
MAZDA 323 F V (BA) 1.8 16V08.199409.1998841141840
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.199404.199766901840
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.199404.199766901840
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V08.199404.19971201632497
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x407.199403.20021001362497
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 3.9 4x407.199403.20021401903947
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x407.199403.20021652244553
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07)02.199407.19971001361998
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07)02.199407.19971001361998
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9)10.198712.198966901396
HONDA CIVIC IV limuzína (ED) 1.4 L (ED2)10.198712.198966901396
HONDA CIVIC IV limuzína (ED) 1.6 i 16V (ED4)11.198709.1991801091590
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.198709.1991801091590
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8)09.198909.199155751343
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6)10.198809.199169941493
HONDA CIVIC IV limuzína (ED) 1.5 i 16V (ED3)10.198709.199169941493
HONDA CIVIC IV limuzína (ED) 1.6 i 16V (ED4)10.198709.1991811101590
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7)10.198709.1991811101590
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE9)10.198909.19911101501595
NISSAN SUNNY III (N14) 2.0 D10.199005.199555751974
NISSAN SUNNY III (N14) 1.4 i10.199005.199555751392
NISSAN SUNNY III (N14) 1.6 i10.199005.199566901597
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 D10.199005.199555751974
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.4 i10.199005.199555751392
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 1.6 i10.199005.199566901597
NISSAN SUNNY III Hatchback (N14) 1.4 i10.199005.199555751392
NISSAN SUNNY III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V10.199005.19951051431998
NISSAN SUNNY III Hatchback (N14) 2.0 D10.199005.199555751974
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i06.199103.200066901597
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 1.6 i 16V 4x410.199203.2000751021597
NISSAN SUNNY III Traveller (Y10) 2.0 D06.199103.200055751974
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS)01.198612.19871101502494
HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4)01.198812.19901241692675
HONDA LEGEND II (KA) 3.2 i 24V (KA7)01.199102.19961512053206
HONDA LEGEND I kupé (KA_) 2.7 i 24V (KA3)10.198712.19901241692675
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.198712.1989961311590
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9)10.198702.1992911241590
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE8)10.198902.19921101501595
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)04.198701.1992801091958
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA2)04.198612.19871011371958
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V Cat (BA4)04.198701.19921011371958
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)10.198701.19921031401958
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.0 i 16V (BB3)02.199209.1996981331997
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.3 i 16V (BB2)02.199209.19961181602259
NISSAN LAUREL (JC32) 2.401.198512.1987941282393
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.198812.1989801091590
HONDA CIVIC II Shuttle (EE) 1.6 i 16V 4WD (EE4)01.198802.1995811101590
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3)01.199003.199366901997
NISSAN LAUREL (JC32) 2.8 D01.198512.198762842792
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3)01.199003.1993811101997
NISSAN LAUREL (JC32) 2.8 D01.198512.198966902826
HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 i 16V (CB3)01.199003.1993981331997
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V Automatik (CB7)01.199003.19931081472156
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7)01.199003.19931101502156
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.199112.19931081472156
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8)01.199112.19931101502156
NISSAN PRIMERA (P10) 1.606.199001.199666901597
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V06.199001.1996851161998
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT06.199001.19961101501998
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 D01.199101.199655751974
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.606.199001.199666901597
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V06.199001.1996851161998
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i07.199003.199866901597
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i07.199003.1998851161998
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 D07.199012.199555751974
HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.0 i 16V (CC9)03.199312.1993981331997
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.001.198412.19871251702960
NISSAN 300 ZX (Z31) 3.0 Turbo05.198710.19901492032960
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.199009.19952082832960
NISSAN 300 ZX (Z32) 3.0 Twin Turbo05.199009.19951972682960
NISSAN 100 NX (B13) 1.603.199010.199466901597
NISSAN 100 NX (B13) 2.0 GTI03.199110.19941051431998
NISSAN SILVIA (S12) 2.0 GP04.198409.19881071461991
NISSAN 100 NX (B13) 1.6 SR09.199310.1994751021597
NISSAN URVAN autobus (E24) 2.5 D05.198910.199659802494
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.4 i 4WD10.198702.1993761032389
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.7 TD 4WD02.198902.199673992664
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)05.198510.198766901809
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 2.0 4x4 (NM10)06.198609.198868921974
NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.4 i (SLC22)10.198612.1995741012389
NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.4 i (SLC22)10.198612.1995771052389
NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22)10.198612.199547641952
NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i02.199103.1998751021597
NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i01.199506.1996921251998
NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i01.199506.1996921251998
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V01.199309.200062841296
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.6 GTi03.199311.1999771051590
DAIHATSU CHARADE IV limuzína (G203) 1.5 i 16V06.199411.199966901499
SUBARU LEGACY II (BD) 2.0 i09.199403.1999851161994
SUBARU LEGACY II (BD) 2.0 i 4WD09.199403.1999851161994
SUBARU LEGACY II (BD) 2.2 i 4WD (BD7)09.199403.1999941282212
SUBARU LEGACY II kombi (BG) 2.0 i09.199411.1998851161994
SUBARU LEGACY II kombi (BG) 2.0 i 4WD09.199411.1998851161994
SUBARU LEGACY II kombi (BG) 2.2 i 4WD (BG7)02.199412.1998941282212
SUZUKI ALTO (EF) 1.0 (SH410)09.199409.19983953993
NISSAN SUNNY III Hatchback (N14) 2.0 GTI-R 4x410.199005.19951622201998
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i02.199005.199662841468
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i04.199205.199665881495
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo04.199105.1996851161495
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V02.199506.199966901498
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.199509.199966901796
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.802.199506.199970951796
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.002.199506.1999771051998
KIA SEPHIA limuzína (FA) 1.6 i09.199310.199759801598
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.199510.199759801598
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.199107.19991191621995
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.2 i 16V Vtec (BB1)02.199309.19961361852157
OPEL FRONTERA A (U92) 2.8 TD (5BMWL4, 5BSUD2)03.199508.1998831132771
OPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.8 TD (5BSUD2)03.199508.1996831132771
OPEL FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4)03.199510.19981001362198
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)07.199211.199544601700
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)09.199311.199552711598
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.6 (835EB)10.199407.199966901581
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.B1)12.199412.1996951291712
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. (930.B2)12.199412.1996761031596
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. (930.B3)12.199412.199666901351
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A)12.199402.199966901929
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V04.199505.2005961301747
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.199512.19971101501970
NISSAN SUNNY III Hatchback (N14) 1.6 i10.199005.199566901597
MAZDA 323 S V (BA) 1.6 TD05.199409.199860821686
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.199212.199566901794
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T)04.199212.199566901870
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex01.199304.199755751998
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex05.199311.199655751998
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 TD09.199206.199670952383
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex10.199204.199755751998
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (J96) 1.6 i (F68)10.199507.200355751598
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (J96) 1.6 i 16V (F68)10.199507.2002741011598
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (J96) 1.8 i 16V (F68)10.199509.2000851161796
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (J96) 2.0 i 16V (F68)10.199506.20001001361998
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (J96) 2.5 i V6 (F68)10.199509.20001251702498
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (J96) 1.7 TD (F68)10.199512.199860821686
FIAT BRAVA (182_) 1.4 (182.BG)10.199510.200155751370
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BH)10.199510.200166901581
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC)10.199508.2001831131747
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AG)10.199510.200155751370
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AH)10.199510.200166901581
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC)10.199510.2001831131747
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.199507.19981081471998
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5)10.199501.20011101501970
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5)10.199501.20011101501970
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)10.199504.200255751598
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i 16V (F19)10.199504.2002741001598
OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)10.199509.2000851151796
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 i 16V (F19)10.199506.20001001361998
OPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19)10.199509.20001251702498
OPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19)10.199512.199860821686
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i08.199501.200237501299
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i08.199501.200244601299
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V08.199501.200255751242
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D08.199504.200044601753
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.199504.19991071461997
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX09.199503.200055751392
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.409.199503.200064871392
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR,SLX09.199503.200066901597
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.609.199503.200073991597
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D11.199503.200055751974
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX09.199507.200055751392
NISSAN ALMERA I (N15) 1.409.199507.200064871392
+ pro dalších 747 modelů vozidel

Nenalezen žádný dokument.

Nenašli jste hledané zboží? Kontaktujte nás na eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 603 900 660.
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat,
rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.